jak-do-nas-dolaczyc-banner

Kimball to miejsce dla ludzi z różnymi umiejętnościami. Jeśli jesteś dokładny, a Twoje zdolności manualne nie mają sobie równych, na pewno odnajdziesz się wśród naszych pracowników produkcji. Doskonała orientacja w terenie i zdolności logistyczne to zadanie pracowników magazynu. Jeśli natomiast uwielbiasz projektować, a świat nauki i techniki nie ma dla Ciebie granic, dołącz do naszego grona inżynierów.
 

PRAKTYKI I STAŻE

jak-do-nas-dolaczyc-ster-small Od początku naszej działalności poszukujemy ambitnych, młodych ludzi, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Z myślą o nich, utworzyliśmy płatny, roczny program stażowy kierowany do studentów i uczniów szkół technicznych pod nazwą STER.
jak-do-nas-dolaczyc-ster-logo 
Oprócz programu STER, zapraszamy chętnych do odbycia staży i praktyk letnich oraz studenckich. Jeśli chcesz poznać najnowsze technologie, nawiązać kontakt z doświadczonymi specjalistami lub postawić pierwszy krok w kierunku swojej przyszłości, to jest właściwy adres!
   
jak-do-nas-dolaczyc-icons-rekrutacja 

REKRUTACJA

jak-do-nas-dolaczyc-icons-email W odpowiedzi na ofertę pracy wyślij do nas swoje CV w wersji elektronicznej lub pocztą tradycyjną, a my szybko oddzwonimy i przeprowadzimy z Tobą wstępną rozmowę telefoniczną. Następnie zaprosimy Ciebie do nas.
jak-do-nas-dolaczyc-icons-conversation Kolejny etap to bezpośrednia rozmowa z Twoim przyszłym przełożonym oraz przedstawicielem działu HR.
jak-do-nas-dolaczyc-icons-tests

W zależności od stanowiska, mogą pojawić się również testy z wiedzy technicznej lub umiejętności praktycznych.

jak-do-nas-dolaczyc-icons-feedback

Po rozmowie rekrutacyjnej otrzymasz od naszych rekruterów informację zwrotną. I to tyle!

Witamy w Kimball Electronics Poland :)

   
Informacja z aktualnymi ofertami pracy znajduje się na stronie Pracuj.pl.

Żadna z obecnych ofert pracy Ci nie odpowiada? Nic nie szkodzi! Wyślij do nas swoje CV na adres praca@kimballelectronics.com

Przeanalizujemy je i z pewnością spotkamy się u nas podczas rozmowy rekrutacyjnej.