Poland-Kim Jestesmy (1)
W Kimball Electronics Polandprodukujemy wysokiej jakościwyroby elektroniczne na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne.
  • Naszą misją jest produkcja wyrobów elektronicznych i medycznycho wysokim stopniu niezawodności.
  • Produkowane przez nas wyroby trafiają do klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Azji i wykorzystywane są w samochodach najpopularniejszych producentów.
  • Jesteśmy w pierwszej trójce firm EMS (Electronics Manufacturing Services) w Polsce i laureatem „Diamentów 2012” oraz „Diamentów 2013” miesięcznika Forbes. Należymy do grona Gazel Biznesu, znajdujemy się na 10 miejscu rankingu 100 największych firm Wielkopolski (dane za rok 2012) oraz na liście 500 największych firm w Polsce.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA NASZYCH WYROBÓW MOTORYZACYJNYCH

hr_info_graphic_keps_autoElektryczne wspomaganie kierownicy - to układ sterujący zintegrowany z silnikiem w kolumnie kierownicy. Składa się z dwóch półwyrobów –oba produkowane w Kimball. jedne z nich to układ filtra zasilającego, drugi to moduł sterownika i końcówki mocy.

hr_info_graphic_keps_seatbeltSterownik elektrycznego napinacza pasów bezpieczeństwa -działa wielokrotnie, w połączeniu z czujnikami wykrywającymi przeszkody z przodu i z tyłu pojazdu ma za zadanie poprawienie pozycji kierowcy/pasażera, tak aby w przypadku kolizji czy zadziałania pirotechnicznych poduszek i napinaczy nie doszło do obrażeń głowy i klatki piersiowej na skutek niepoprawnej pozycji za kierownicą.

PRZYKŁADYZASTOSOWANIA WYROBÓW MEDYCZNYCH

hr_info_graphic_keps_medicalAnalizatory chemiczne wykorzystywane są w laboratoriach na całym świecie. Służą do badania określonych substancji (krew, białko, glukoza, bilirubina itp.) w próbkach pobranych od pacjentów. Test przeprowadzany jest przy użyciu specjalnie przygotowanych pasków diagnostycznych, które produkowane są w naszym zakładzie.

hr_info_graphic_keps_medical_op_roomW naszej fabryce powstają również kompletne zestawy urządzeń służących do wykonywania zabiegów artroskopii. Produkujemy m.in. stanowiące bazę całego zestawu pompy artroskopowe, przyrządy chirurgiczne oraz szereg akcesoriów ułatwiających pracę lekarza i zwiększających komfort pacjenta.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Główna Siedziba:Jasper (Indiana), Stany Zjednoczone
Fabryki:Polska (Tarnowo Podgórne), Stany Zjednoczone, Tajlandia, Meksyk, Chiny
Liczba pracowników w Polsce:800
Liczba pracowników na świecie:6 500
Gdzie można pracować/odbywać praktykę:Działy Inżynieryjne, Obszar Produkcji Elektronicznej, Obszar Produkcji Medycznej, Logistyka, Dział Personalny, IT, Finanse, Zakupy, Laboratorium Medyczne, Jakość, Magazyn
Termin składania aplikacji:przez cały rok (w odpowiedzi na konkretne ogłoszenia)
Sposób aplikowania:praca@kimballelectronics.com

hr_info_graphic_keps_world_map

DANE TELEADRESOWE:

hr_info_graphic_keps_bldgKimball Electronics Poland Sp. z o.o.
62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 1c
Telefon: +48 (61) 658 58 00

Jesteśmy także na Linkedin Goldenline.